אירוע

אירוע חשיפה וירטואלי, למשרות התמחות בחברת Meta

24/8/22
-
ג׳וניורים

אודות האירוע

של חברת Meta . "Wayfinder" אירוע

האירוע ייתן סקירה מקיפה למגוון משרות התמחות במטא, על איזה סוג פרויקטים עובדים, איך נראה היום יום של מתמחה ואיך אפשר להתכונן לתהליך הראיונות.
באירוע ישתתפו מהנדסים מתל אביב בפאנל בעברית אשר יענה על שאלות של המשתתפים בשידור ישיר, כמו כן ניתן להיפגש עם מהנדסים** 1 על 1 **לשיחה קצרה שדרכה יוכלו להכיר יותר לעומק את העבודה במשרד ומגוון המוצרים שמפותחים במטא. 

האירוע מיועד לסטודנטים למדעי המחשב/ הנדסת מחשבים/ הנדסת תוכנה/ מערכות מידע/תעשייה וניהול אשר אמורים לסיים את הלימודים ב 2024 או 2025.
לפרטים נוספים והרשמה
Wayfinder (2022) (splashthat.com)
האירוע ללא עלות אך דורש הרשמה מראש עד ל  8 בספטמבר 2022.

הרשמה לאירוע

מהרו להירשם!
נותרו
100
מקומות פנויים.
ההרשמה סגורה.
אנו מתנצלים, אך הפעילות הזו לא מיועדת למשתתפים.
אנו מתנצלים, אך הפעילות הזו לא מיועדת למעסיקים.
אנו מתנצלים, אך הפעילות הזו לא מיועדת לשותפים וספקים.
הריני לאשר, כי הובהר לי שהמידע הכלול בטופס שאמלא, או שיימסר על ידי בעתיד וכן נתונים הקשורים להשתתפותי בתוכנית התעסוקה של תב"ת, ישמרו במאגרי המידע של תבת-ג'וינט ישראל, או אצל גורם אחר מטעמה. ידוע לי כי המידע ישמש לצורך ניהול, תפעול וטיפול בכל ענייני השתתפותי בתכניות לקידום תעסוקתי  ו/או שירותים נלווים אחרים וכן לצורך עיבודים סטטיסטיים, פילוח מידע ואחרים. על פי החלטת תבת-ג'וינט ישראל, יועבר המידע לגורמים קשורים שונים האמורים לתמוך,להכשיר, לממן או לערוך מחקרים בכל הקשור לפעילות האמורה, לרבות משרדי ממשלה, המוסד לביטוח לאומי, רשויות מקומיות, ארגוני הכשרה ועוד. ידוע לי כי באפשרותי לבקש, לקבל ולתקן את המידע אודותיי, הנמצא בבסיס הנתונים של תבת-ג'וינט ישראל.
הרשמתך התקבלה בהצלחה!
אופס! נדמה שיש שגיאה בשליחת הטופס.
רוצים להתקדם להייטק?

הצטרפו למיזם עוד היום!!