פורום מעסיקים

הגשת בקשות למעסיקים למענקים ברשות השקעות - 4.17

-
מעסיקים

אודות האירוע

הרשות להשקעות במשרד הכלכלה והתעשייה מעניקה סיוע בהיקף של כ-35 מיליון ₪ לעסקים בענפי התעשייה והשירותים אשר ישלבו עובדים חדשים מאוכלוסיות בעלות שיעור השתתפות נמוך במשק, במסגרת הוראת מנכ"ל 4.17.

**מה כולל הסיוע **
הסיוע כולל השתתפות של בין 20% - 30% בעלות שכר העובדים לתקופה של 24 חודשים ועד 115,200 ₪ למשרה.

בהוראה שני תתי מסלול:

מסלול א' - מיועד לעסקים הממוקמים באזורי עדיפות לאומית וירושלים: במסלול זה לפחות 30% מהעובדים החדשים, יהיו מאוכלוסיות ששיעור השתתפותן בתעסוקה נמוך. יתר העובדים החדשים יהיו מאזורי עדיפות לאומית או ירושלים.

מסלול ב' - מיועד לעסקים המעסיקים עובדים ששיעור השתתפותן בתעסוקה נמוך (בכל הארץ): במסלול זה לפחות 90% מהעובדים החדשים, יהיו מאוכלוסיות ששיעור השתתפותן בתעסוקה נמוך. יתר העובדים החדשים יהיו מאזורי עדיפות לאומית או
ירושלים.

מידע נוסף והגשת בקשה למענק בלינק המצורף
https://bit.ly/3e6JWfC

הרשמה לאירוע

מהרו להירשם!
נותרו
מקומות פנויים.
ההרשמה סגורה.
אנו מתנצלים, אך הפעילות הזו לא מיועדת למשתתפים.
אנו מתנצלים, אך הפעילות הזו לא מיועדת למעסיקים.
אנו מתנצלים, אך הפעילות הזו לא מיועדת לשותפים וספקים.
הריני לאשר, כי הובהר לי שהמידע הכלול בטופס שאמלא, או שיימסר על ידי בעתיד וכן נתונים הקשורים להשתתפותי בתוכנית התעסוקה של תב"ת, ישמרו במאגרי המידע של תבת-ג'וינט ישראל, או אצל גורם אחר מטעמה. ידוע לי כי המידע ישמש לצורך ניהול, תפעול וטיפול בכל ענייני השתתפותי בתכניות לקידום תעסוקתי  ו/או שירותים נלווים אחרים וכן לצורך עיבודים סטטיסטיים, פילוח מידע ואחרים. על פי החלטת תבת-ג'וינט ישראל, יועבר המידע לגורמים קשורים שונים האמורים לתמוך,להכשיר, לממן או לערוך מחקרים בכל הקשור לפעילות האמורה, לרבות משרדי ממשלה, המוסד לביטוח לאומי, רשויות מקומיות, ארגוני הכשרה ועוד. ידוע לי כי באפשרותי לבקש, לקבל ולתקן את המידע אודותיי, הנמצא בבסיס הנתונים של תבת-ג'וינט ישראל.
הרשמתך התקבלה בהצלחה!
אופס! נדמה שיש שגיאה בשליחת הטופס.
רוצים להתקדם להייטק?

הצטרפו למיזם עוד היום!!