הכשרות

קורס סייבר במכללת ITQ

-
15/2/23

אודות ההכשרה

תכנית הלימודים הרב תחומית מכשירה אנשי אבטחת מידע שישמשו כ"אולרים שוויצרים" – טאלנטים בעלי ניסיון מעשי מוכח, ומאות שעות למידה ועבודה מעשית עם מערכות של מגוון יצרניים.

בוגרי התוכנית יתאימו להשתלב בתפקידי SOC (אנליסטים של אבטחת מידע), בתפקידי אינטגרציה ו-Professional Services, ובמשרות פיתוח בענף. התוכנית מבוססת על התנסות מעשית במערכות של היצרנים המובילים בתעשייה וכוללת ליווי אישי עד להשמה.

מידע על הקורס:
קורס בוקר 3 ימים בשבוע
משך ההכשרה 10 שבועות
לימודי בוקר בזום
ללא עלות לזכאים!

לפרטים נוספים והגשת מועמדות בלינק כאן> https://did.li/RtM5q

הרשמה להכשרה

מהרו להירשם!
נותרו
מקומות פנויים.
ההרשמה סגורה.
הריני לאשר, כי הובהר לי שהמידע הכלול בטופס שאמלא, או שיימסר על ידי בעתיד וכן נתונים הקשורים להשתתפותי בתוכנית התעסוקה של תב"ת, ישמרו במאגרי המידע של תבת-ג'וינט ישראל, או אצל גורם אחר מטעמה. ידוע לי כי המידע ישמש לצורך ניהול, תפעול וטיפול בכל ענייני השתתפותי בתכניות לקידום תעסוקתי  ו/או שירותים נלווים אחרים וכן לצורך עיבודים סטטיסטיים, פילוח מידע ואחרים. על פי החלטת תבת-ג'וינט ישראל, יועבר המידע לגורמים קשורים שונים האמורים לתמוך,להכשיר, לממן או לערוך מחקרים בכל הקשור לפעילות האמורה, לרבות משרדי ממשלה, המוסד לביטוח לאומי, רשויות מקומיות, ארגוני הכשרה ועוד. ידוע לי כי באפשרותי לבקש, לקבל ולתקן את המידע אודותיי, הנמצא בבסיס הנתונים של תבת-ג'וינט ישראל.
הרשמתך התקבלה בהצלחה!
אופס! נדמה שיש שגיאה בשליחת הטופס.
רוצים להתקדם להייטק?

הצטרפו למיזם עוד היום!!