אנגלית

מכינה לאנגלית להייטק

-

אודות ההכשרה

חולמים על הסבה לעולם ההייטק אבל צריכים לשדרג את האנגלית שלכם?

מכינה למקצועות ההייטק של חברת גוגל ו"רייכמן" יוצאת לדרך.
המכינה באנגלית של בית הספר להייטק של חברת Google ואוניברסיטת רייכמן נועדה לספק למשתתפים את הכלים הנחוצים להשתלבות בעולם ההייטק. 

המכינה כוללת לימוד ותרגול של כל מיומנויות התקשורת: קריאה, כתיבה, הבנת הנשמע ודיבור. בנוסף, היא שמה דגש על פיתוח הקשרים עסקיים רלוונטיים לחיים האמיתיים ולעבודה היומיומית בתחום. המשתתפים ילמדו כיצד להגיב בצורה מתאימה ומדויקת לתרחישים עסקיים שונים, בעל פה ובכתב, זאת לצד בניית אוצר מילים באנגלית עסקית ושימוש בשפה הפונקציונלית הנדרשת. כל זאת לצד זיהוי והבנת שפה פורמלית ובלתי פורמלית, תחדד הקשרים תרבותיים שונים.

כאן לפרטים נוספים בלינק

הרשמה להכשרה

מהרו להירשם!
נותרו
מקומות פנויים.
ההרשמה סגורה.
הריני לאשר, כי הובהר לי שהמידע הכלול בטופס שאמלא, או שיימסר על ידי בעתיד וכן נתונים הקשורים להשתתפותי בתוכנית התעסוקה של תב"ת, ישמרו במאגרי המידע של תבת-ג'וינט ישראל, או אצל גורם אחר מטעמה. ידוע לי כי המידע ישמש לצורך ניהול, תפעול וטיפול בכל ענייני השתתפותי בתכניות לקידום תעסוקתי  ו/או שירותים נלווים אחרים וכן לצורך עיבודים סטטיסטיים, פילוח מידע ואחרים. על פי החלטת תבת-ג'וינט ישראל, יועבר המידע לגורמים קשורים שונים האמורים לתמוך,להכשיר, לממן או לערוך מחקרים בכל הקשור לפעילות האמורה, לרבות משרדי ממשלה, המוסד לביטוח לאומי, רשויות מקומיות, ארגוני הכשרה ועוד. ידוע לי כי באפשרותי לבקש, לקבל ולתקן את המידע אודותיי, הנמצא בבסיס הנתונים של תבת-ג'וינט ישראל.
הרשמתך התקבלה בהצלחה!
אופס! נדמה שיש שגיאה בשליחת הטופס.
רוצים להתקדם להייטק?

הצטרפו למיזם עוד היום!!